MUST READ - Binary Options Brokers Warnings
(+) You must always be careful when trading with binary options brokers, some of them that look to be legit and even are regulated have turned out to be nothing more than boiler rooms and bucket shops.
(+) When first dealing with ANY binary options broker first deposit a SMALL minimum deposit for trading.
(+) Never take ANY bonuses! After making profits from first trade ask for an immediate withdrawal.
(+) If you are called on the phone and asked to make any LARGER deposits ALWAYS say NO.
(+) After making a successful withdrawal of first profitable trade + deposit amount you can start to trust the broker.

Irak’ta İkili Opsiyonla Elverişli Piyasaların Değerlendirilmesi

İkili Opsiyon

Ülkemizde varlığını sürdüren ikili opsiyon kısıtlamaları nedeniyle şu an yatırımcıların bir çoğu yabancı firmalara bağımlı olarak ikili opsiyon ticaretini sürdürmekteler. Pek çok farklı ülkede ikili opsiyon yasal olarak sürdürülürken firmaların neredeyse tamamı birbirinden farklı teklifler ve değerlendirilmesi gereken avantajlar sunuyor. Ancak, gözardı edilen bir gerçek ise avantajların ve oranların yanısıra piyasaların güvenilirliği. 

Bu avantajlar içinde kaybolurken piyasaların değişkenliği rastgelelik parametresini artırmakta ve ikili opsiyonda kazanma beklentisini daha fazla şans faktörüne bağlamaktadır. Arap piyasalarında çok uzun yıllardır stabil olarak değerini koruyan büyük yatırım araçları altın ve petrol piyasasında görülmektedir. Bu gerçek gözönünde bulunduğunda ve Irak’ın ikili opsiyon konusunda gelişmiş arap ülkelerinden biri olduğu da düşünüldüğünde, Iraq ikili opsiyon piyasası yatırımlar için daha stabil bir ortam oluşturabilmektedir.

Irak Altın Piyasası

Altın, ikili opsiyon piyasasında en popüler mal olarak varsayılmaktadır. Altın bu piyasalarda en değerli mal olarak görülmektedir. Bunun nedeni ortalama olarak güvenli bir yatırım olarak görülebilmesidir, çünkü piyasadaki değeri hem yüksektir hem de fiyatları sürekli olarak bir kaç ekonomik faktöre paralelik gösterdiğinden değer tahmini kolaydır. Dahası altın fiyatlarında herhangi bir düşüş beklentisi yaşandığında zaten uyarılar verileceğinden altın yatırımlarında özellikle ikili opsiyon için neredeyse hiç bir risk olmadığı söylenir. Irak gibi Arap ülkelerinde ise altın piyasası Avrupa’dan çok daha büyük olduğundan bu piyasaların güvenilirliği ve kazançları da daha büyüktür.

Irak Petrol Piyasası

Genel olarak petrol ve petrol ürünleri fiyat esnekliğine dayalı mallar olduğundan, genel olarak fiyatlarında çok düşüş yaşanmaz ve aksine sürekli artış yaşanır. Bu yüzden ikili opsiyonda sürekli olarak yüzde elli olarak gördüğünüz şansın direkt olarak artmış olduğunu bilmeniz gerekir. Ayrıca, Iraq petrol konusunda en şu an dünyada gözlerini üzerine çekmiş durumda olduğundan dolayı piyasa beklentirleri sürekli olarak rapor edilmektedir. Bu da ikili opsiyon ticaretinde önemli bir avantaj anlamına gelebilmektedir.

Irak’ta İkili Opsiyon Yasal Mı?

Irak’ta ikili opsiyon yerel kanunlarca şu an yasal konumdadır. Ayrıca, daha da ilginci İslami İkili Opsiyon firmalarının şans faktörlerini çeşitli şekillerde düşürülmesini sağlayarak kumar olmaktan çıkarmış olması da ikili opsiyonu, piyasa analizlerine daha bağımlı kıldığından Irak piyasası yatırım için oldukça güvenilir bir piyasadır.